Szkoła Podstawowa nr 8 im. kpt. ż.w. Konstantego Maciejewicza

Szkoła Podstawowa nr 8 im. kpt. ż.w. Konstantego Maciejewicza

78-100 Kołobrzeg

ul. Bogusława X 22

tel. 94 352 46 24

E-mail: sekretariat@sp8kg.pl

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 94914
    • Do końca roku: 16 dni
    • Do wakacji: 188 dni
  • Kalendarium

    Sobota, 2018-12-15

    Imieniny: Celiny, Ireneusza

Kadra

Nowa strona 1

Kadra Pedagogiczna 2018/2019

Dyrektor szkoły

Małgorzata Markiewicz

Zastępca dyrektora

Mirosława Majkowska 

 

Wychowanie przedszkolne

Kraczkowska Monika                                 Herman-Babiej Beata

Kamińska Anna                                          Zdunek Agnieszka

Krzesińska Ewa                                           

Edukacja wczesnoszkolna

Bińkowska Magdalena                                Duńczak Karolina              

Głogowska-Grzywnowicz Mariola               Kordas Grażyna                 

Kutkowska Kamila                                     Mołodecka Joanna                                     

Markiewicz Honorata                                 Zapotoczny Katarzyna

Więcławska Danuta

 

Język polski

Gąsior Arleta                                             Majewska Agata                  

Ryckiewicz Anna                                       Brańczko Ilona

Markiewicz Honorata                                Helman Anna   

Historia i WOS

Domaradzka Małgorzata                           Duńczak Karolina

Kabaciński Dawid

 

Język angielski

Bronikowska Irena                                     Ryttel Marcin                                  

Serafin Elżbieta                                           Zięba Joanna

Pokorniecka Kornelia

Język niemiecki

Feret Karolina                                             Maciejewska Kamila          

Serafin Elżbieta

Matematyka

Frańczuk Magdalena                                            Gromek Barbara

Chmara Jolanta                                                    Szczurowski Rafał

Przyroda

Kowalczyk Izabela                                      Skorupa Urszula

Głogowska-Grzywnowicz Mariola

Plastyka

                                                                    Skiba- Szczepanek Barbara                         Pokorniecka Kornelia

                                                                    Paczos Izabela

Muzyka

                                                                    Skiba- Szczepanek Barbara                                 Paczos Izabela

Zajęcia techniczne, Technika

Pokorniecka Kornelia                                           Spychalska Dorota

Zajęcia komputerowe, Informatyka

                                                                    Chmara Jolanta                                                    Pokorniecka Kornelia

                                                                    Zapotoczny Katarzyna

Biologia

Skorupa Urszula

Geografia

Kowalczyk Izabela

Chemia

                                                                    Reszczyńska Anna                                              Szymerowska-Stawniak Jadwiga

Fizyka

                                                                     Łastowska Małgorzata                                        Ptaszyńska Katarzyna

Wychowanie fizyczne

Barszczak Mariola                                      Szybowska Ewa

Rebelski Stefan                                            Mata Dariusz

Sznajder Mariusz

Religia

Spychalska Dorota                                        Labuhn Małgorzata

Samborski Piotr

Edukacja dla bezpieczeństwa

Olszewska Martinella

Etyka

Helman Anna

Świetlica

 Usnarska Elżbieta                                        Drewkowska Katarzyna

Szlachetka Edyta                                               

Biblioteka, czytelnia

Dołowa Bożena

Pedagog szkolny

Małgorzata Nidenko

Psycholog szkolny

Dorota Chwalczuk

Doradca zawodowy

Agata Majewska

Wychowanie do życia w rodzinie

Stefania Martynowicz

Specjaliści w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Skorupa Urszula                                         Kordas Grażyna

Kraczkowska Monika                                Nidenko Małgorzata

Domaradzka Małgorzata                             Mazurek Żaneta 

Usnarska Elżbieta                                       Mołodecka Joanna

Małolepsza Paulina                                     Kutkowska Kamila

Duńczak Karolina                                        Majkowska Mirosława 

Szczubkowska Małgorzata             

Nauczyciel wspomagający, asystent nauczyciela

Małolepsza Paulina                                  Pukin Izabela

 

 

>