„WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA” - HAPPENING

16.01.2020 roku Szkolne Koło Teatralne „Zamaskowani” pod opieką pani Aleksandry Klimkowskiej zorganizowało happening pt. „Wyloguj się do życia”.

Uczniowie uczęszczający na dodatkowe zajęcia teatralne na przełomie grudnia 2019 roku i stycznia 2020 roku pracowali nad happeningiem opartym na akcji z roku 2004. Przedsięwzięcie miało na celu przekonanie uczniów do zrezygnowania lub ograniczenia korzystania z urządzeń elektronicznych oraz Internetu na rzecz życia w świecie realnym.

Aktorzy dotarli z akcją do niemalże wszystkich uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 8 oraz do uczniów Szkoły Podstawowej dla Dorosłych w Kołobrzegu, a wychowawcy zostali zachęceni do kontynuowania tego tematu podczas godzin wychowawczych.

informacja: A.Klimkowska