Wizyta Marynarzy w przedszkolu

We wtorek 15.05.2018r. nasze przedszkolaki odwiedzili niezwykli goście, którzy służą w Porcie Marynarki Wojennej w Kołobrzegu. Pan Robert Rewers, Michał Świder, Pani Lena Załuga, zapoznali dzieci z tajnikami swojej pracy. Wysłuchaliśmy opowieści o trudnej, ale i bardzo ciekawej pracy na statku. Najwięcej frajdy nasze przedszkolaki miały, kiedy przymierzały kapok ratowniczy, hełm oraz czapkę marynarską. Dzieci zadawały całą masę morskich pytań. Przedszkolaki, otrzymały od naszych gości prezenty w postaci gadżetów wojskowych.

Na koniec wręczyliśmy naszym gościom kartkę przygotowaną w podziękowaniu za tę interesującą prezentację oraz zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Mamy nadzieję, że i nasz okręt razem z marynarzami dopłynie do niejednego portu.

Przygotowała: Ewa Krzesińska