Szkolne otrzęsiny klas IV

2 października w naszej szkole odbyły się „Szkolne otrzęsiny klas IV”. Impreza, której celem była integracja zespołów klasowych oraz oficjalne przyjęcie klas IV w poczet uczniów klas starszych, zorganizowana została przez Samorząd Uczniowski.

W trakcie otrzęsin uczniowie poddani zostali rozmaitym próbom sprawdzającym ich zręczność, spostrzegawczość, umiejętność pracy w grupie, talenty oraz wiedzę o szkole i środowisku szkolnym. Nasi czwartoklasiści wykazali się ogromną kreatywnością, walecznością i zaangażowaniem. Wszystkie próby przygotowane przez uczniów klas VI przeszli pomyślnie i świetnie się przy tym bawili. Tym samym udowodnili, że zasługują na miano „Starszaków Ósemki”. Zabawa przebiegała w radosnej atmosferze, a wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami, ołówkami i słodyczami.

Samorząd Uczniowski dziękuje za zaangażowanie wszystkim uczniom oraz wychowawcom klas IV.