"Superklasa 2017/2018"

Zwycięzcy konkursu odebrali nagrodę.

Superklasa 2017/2018

W poprzednim roku szkolnym Samorząd Uczniowski prowadził konkurs „Superklasa 2017/2018”. Przez cały rok uczniowie wszystkich klas IV-VII wspólnie zbierali punkty, które zgodnie z regulaminem przyznawane były za udział w imprezach i akcjach organizowanych przez Samorząd Uczniowski, zbiórkach na cele charytatywne oraz za najlepsze wyniki w nauce i wywiązywanie się z obowiązku szkolnego. Celem konkursu było wyłonienie klasy, najbardziej aktywnej i zaangażowanej w życie szkoły, a także zintegrowanie zespołów klasowych i motywowanie uczniów do aktywnej działalności na rzecz szkolnej społeczności oraz bezinteresownej pomocy i wspierania potrzebujących.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie obecnej klasy V d.  W nagrodę klasa wybrała się do sali zabaw „Piotruś” oraz Muzeum 6D. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze wspólnego wyjścia. Po wyczerpującej zabawie oraz interesującej lekcji historii na temat życia i pracy nadbałtyckich maszopów, w trakcie której dzieci dowiedziały się m. in.  czym jest maszoperia, szyper czy checza, klasa udała się do restauracji na pizzę.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim uczniom oraz wychowawcom klas za udział w konkursie i ogromne zaangażowanie we wszystkie nasze przedsięwzięcia. Dziękujemy również Radzie Rodziców za wsparcie.