Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień w kalendarzu wszystkich nauczycieli i uczniów. Dzień Edukacji Narodowej- potocznie zwany Dniem Nauczyciela- to święto całej społeczności szkolnej. Z tej okazji 12 października 2018 Samorząd Uczniowski przygotował uroczysty apel dla nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. Uczniowie klas VI a, VII d oraz uczennica klasy VIII b pod kierunkiem pani Anny Ryckiewicz zaprezentowali krótkie przedstawienie, którego tematem przewodnim był jeden dzień z życia nauczyciela i ucznia, oczywiście z przymrużeniem oka :).

Samorząd Uczniowski przygotował również życzenia i drobne upominki dla wszystkich nauczycieli. Tym drobnym gestem chcieliśmy podziękować wszystkim nauczycielom za ich trud, serce, wszelkie rady oraz nauczanie i wychowanie młodego pokolenia. Dziękujemy!