Zajęcia fitness w III b

Aktywność fizyczna jest niezwykle istotna u wszystkich ludzi. Dzieci, które znajdują się w najbardziej dynamicznym okresie rozwoju – potrzebują dużo ruchu. W tym wieku, może mieć on charakter zabawy. Dlatego też na specjalne zaproszenie  w dniu 03-03-2021r. w klasie IIB odbyły się pokazowe zajęcia fitness, które poprowadziła Pani Aniela Petri, intstruktorka fitness oraz nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. Wszyscy ubrani w sportowe stroje starali się dzielnie odwzorowywać poszczególne ćwiczenia pokazywane przez panią trener. Ciekawe ćwiczenia zachęcały naszych uczniów do włączenia się w trening, bo przecież sport to zdrowie. Serdecznie dziękujemy pani Anieli za poświęcony czas.

Notatka oraz zdjęcia:

Jagoda Kamińska