Kulinarna podróż do krainy Leprechaunów i św.Patryka uczniów klas pierwszych

Nasi pierwszoklasiści już dużo wiedzą o Irlandii, znają legendę o św.Patryku i wiedzą gdzie szukać skarbu Leprechaunów. Bez tajemnic są również dla nich symbole trójlistnej i czterolistnej koniczyny.

Dlatego też w ramach obchodów święta św. Patryka byli uczestnikami niecodziennej lekcji języka angielskiego. Opuścili swoją salę lekcyjną i udali się na warsztaty kulinarne.

Dla wszystkich uczestników warsztatów był to wspaniały czas zabawy i nauki uwieńczony smacznym i zdrowym samodzielnie wykonanym poczęstunkiem.

Zapraszamy na fotorelację

koordynator warsztatów kulinarnych