Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w roku szkolnym 2022/2023

W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku szkolnym 2022/2023 zorganizowano kolejne akcje: Podaruj książkę bibliotece szkolnej” orazBOOKCROSSING”.

Zapraszamy wszystkich miłośników książek do wizyty w bibliotece w celu  obejrzenia zakupionych książek i  zapoznania się z ofertą nowości w szkole oraz wypożyczania książek do domu i czytania w wolnych chwilach. Księgozbiór biblioteki wzbogacił się o 657 pozycji czytelniczych. Każdy czytelnik duży i mały znajdzie dla siebie coś interesującego.

Mamy nadzieję, że  uczniowie w naszej szkole często będą zaglądać do biblioteki czym zwiększą aktywność czytelniczą, rozwiną własne zainteresowania i wrażliwość a tym samym wzrośnie poziom dyskusji i umiejętność wymiany poglądów oraz przekonań.

Zapraszamy do uczestnictwa we wszystkich  konkursach i akcjach czytelniczych.